TRIBES

O projekte

Tribes je miesto, ktoré objavuje, spája a podporuje kreativitu jednotlivcov. Každý tu má šancu naplno využívať svoj potenciál, rozvíjať sa a posúvať sa vpred. Preto je štúdio Tribes určené pre ľudí, ktorí hľadajú stabilné prostredie na zapustenie koreňov v prítomnosti inšpiratívnych ľudí. Pre tých, ktorí potrebujú svoju vášeň pretaviť do živobytia. Pre tých, pre ktorých je výzvou hľadať a prepájať cesty vedúce k ich vízií. K tomu všetkému pomáha ľuďom vždy minimálne jeden z hlavných pilierov Tribes. Tento projekt vznikol v lete roku 2020 a práve toto miesto spojilo súčasných členov tímu Vizartt. TRIBES je nie len náš prvý projekt, ktorý sme spoločne vybudovali od základu, ale aj miesto, kde sme všetci začali. Od loga, vizuálnej identity, cez fotografie a videá až po marketingové aktivity. 

VIZUÁL

Tvorba značky, ktorá má ambície zaujať na prvý pohľad, byť dôstojnou reprezentáciou hodnôt firmy a zároveň aj spoľahlivým identifikátorom v občas prehustenom mediálnom priestore, by mala prebiehať v dvoch logicky prepojených fázach. Prvou je proces premyslenej definície hodnôt značky a voľba marketingového archetypu, s ktorým sa najviac stotožňujú. Od nich sa potom odvíja výber vhodnej komunikačnej stratégie a návrh širších pravidiel usmerňujúcich všetky ďalšie marketingové aktivity. Ku komu chce značka prehovárať? Na ktoré otázky ponúka odpovede? A v akom sa majú niesť tóne? To sú len niektoré z tém, ktorým by sa mala úvodná fáza tvorby značky, označovaná aj ako branding, zaoberať.

 

TRIBES ART

Sekcia ART je určená pre všetky umelecké duše. Najčastejšie sú to certifikovaní tatéri, ktorí sú významnou časťou TRIBES už od samého začiatku. Handpoke, machine tattoo, mandaly, realistika, flóra a mnoho iného – rozmaninosť v TRIBES ART určite nechýba. Medzi umelcami sa tiež nájdu aj milovníci maliarskeho umenia, či hudby.

TRIBES COWORK

Táto časť je určená pre tvorcov trochu iného gusta. COWORK poskytuje pracovné miesto malým firmám i samostatným tvorcom. Za svojím stolom sedia členovia firmy Dolet – kolektív skúsených odborníkov zapálených pre nové technológie s pestrou praxou v oblasti geodézie, kartografie, katastra a geografických informačných systémov a zároveň certifikovaní piloti bezpilotných leteckých prostriedkov, kreatívci a tvorcovia kvízovej show Máš vedieť a v neposlednom rade i my – Vizartt.

 

TRIBES TECH

Za zmienku určite stojí produkčná časť štúdia. Fotostena, fotografické vybavenie, svetlá, skrátka všetko, čo fotograf začiatočník i profesionál k svojej práci môže potrebovať. Sekcia TECH slúži ako pre TRIBES členov, tak aj pre externých tvorcov. 

TRIBES EVENT

TRIBES EVENT je to, čo nás vlastne všetkých spája. Tu má každý priestor na ukázanie svojho remesla svetu a podeliť sa o skúsenosti. Handpoke workshop, zážitkové maľovanie, rozhovory s inšpiratívnymi osobami, či tématické akcie. Tu sa koniec-koncov všetci stretávame.  

FOTOGRAFIA A VIDEO

Portréty, zábery z akcií, momentky či promo videá.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart