True Furniture

O projekte - tvorba web stránky a eshopu

True furniture je slovenská firma so zameraním na malosériovú výrobu dizajnového nábytku z remeselných materiálov. “V TRUE FURNITURE chceme žiť a pracovať skutočne. Chceme robiť skutočné remeslo, tvoriť skutočný dizajn, pre zákazníkov, ktorí vedia oceniť skutočnú krásu a kvalitu vo svojom domove. “

Jedným z hlavných predmetov našej spolupráce bola tvorba webovej stránky a eshopu. Internetový predaj u nás zaznamenal veľký skok obzvlášť v období, keď bolo kvôli pandémii zatvorených množstvo druhov predajní a aj tí predajcovia, ktorí sa dovtedy predaju cez internet vyhýbali, nemali inú možnosť, len konečne začať s predajom cez eshop. Nie je však eshop ako eshop. Prvý dojem je nesmierne dôležitý.  Ak eshop nebude vyzerať moderne a prehľadne, môže to potenciálnych zákazníkov odradiť už na začiatku.

 

Vizuál a funkčnosť

Prvá vec, ktorá padne zákazníkovi do oka pri návšteve  internetového obchodu je webdizajn. V dnešnej dobe keď už nie je na internete 7 eshopov, ale sú ich tisíce musíte dbať aj na detaily, tak aby ste potencionálneho zákazníka zaujali a presvedčili že má nakúpiť u vás. Kvalitný webdizajn eshopu je základná vec ktorá potencionálneho zákazníka pri návšteve zaujme a ovplyvní správanie návštevníkov a to ako dlho v eshope zostanú. Alfou omegou úspešného eshopu je tiež funkčnosť. Už len samotná rýchlosť načítania stránky môže návštevníka odradiť. Ak sa bude stránka načítavať príliš dlho, potencionálny zákazník klikne na tlačítko späť a už ho nikdy nemusíte vidieť, pretože ho získa konkurencia. 

 

Produkcia

Produktové fotografie, video ukážky, či pohyblivé bannery. Minimalistický štýl fotografií, jednoduchosť a zrozumiteľnosť videí dodalo stránke i eshopu nádych elegancie a čistoty. “Našou ambíciou je vyrábať autorský interiérový a exteriérový nábytok – v malých sériách, s čistým štýlom podľa vlastných návrhov, praktické a trvácne originály – jednoducho skutočný nábytok.”

 

Play Video

Produktová fotografia

Produktová fotografia znamená v prvom rade čo najvernejšie zachytenie produktu. Mala by z nej byť zrejmá presná farba produktu, veľkostné pomery, štruktúra materiálu, kvalita vypracovania detailov. Proste presne to, na čo pozeráte v obchode, keď si výrobok chytíte a skúmate ho zblízka. Zároveň, fotografia, ktorá má emóciu, zachytáva reálnych ľudí v reálnej situácii, pretože atmosféra fotografie povzbudzuje ku kúpe viac, než by ste kedy boli ochotní veriť.

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart